space

Joachymův South Park

logo2

upozornění: na tomto webu padají sprostá slova, takže by na něm neměl nikdo brouzdat.

Mini epizody bokem od seriálu

Tyto epizůdky v žádné televizi neuvidíte, protože vznikly jaksi trošku bokem, mimo epizody seriálu South Park. Mají ovšem tu výhodu, že trvají tak kolem pěti minut a jsou dostupné na internetu. Můžete si je tedy snadno stáhnout na svůj počítač a podívat se na ně. Stačí do jakéhokoli (anglického) vyhledávače zadat anglický název filmečku. Přímý odkaz na této stránce nenajdete, protože adresy k nim se stále mění a navíc je jich na netu opravdu hodně.


Jesus vs. Frosty (The "Original" Spirit of Christmas)

Toto je originální prvotní vánoční přání "Spirit of Christmas". Je to to úplně první, co tvůrci southparku Matt Stone a Trey Parker udělali se South Parkem. Kluci postaví sněhuláka, kterého přivedou k životu. Situace se jim ale vymkne z rukou a jediný, kdo je může zachránit, se jmenuje Ježíš.

panebože!

zabili kennyho!!

ježíš připraven k pomstě.

The Spirit of Christmas

Toto legendární dílo odstartovalo tu celou mánii okolo southparku. Kluci jsou svědky hádky mezi Ježíšem a Santa Klausem. Každý z nich si myslí, že Vánoce se slaví kvůli němu. Kdo je rozsoudí? No samořejmě Brian Boitano, kdo jiný!!!!

santa momentálně vede...

brian boitano

všechno dobře dopadlo...

Monty Python Tribute

Tvůrci southparku si dělají srandu ze slavné scény Monty Pythonů o mrtvém papouškovi. Plus charakteristická animace Terryho Gilliama (na obrázku).

Park Wars (parody of a movie trailer)

Parodie traileru "Hvězdných válek, Epizoda 1". Je to prakticky ten samý trailer, ale všechny postavy byly vyměněny za ty ze southparku.

Jay Leno Appearance

Jay Leno, který moderuje v Americe svojí slavnou talkshow, se v tomto filmečku rozpovídá o Dni díkůvzdání, ale všechno se začne točit okolo jeho obrovské brady. Filmeček se odehrává ve třídě s panem Garrisonem a nechybí ani další Kennyho smrt.

Die Tubbie!

Kluci ze southparku si nevědí rady s přiblblými ťulpasy z Teletubbies, a tak je jednoduše odprásknou...

Parody Commercial from Episode 609

(parodie odvysílaná v reklamním bloku uprostřed epizody 609)
Trey Parker a Matt Stone komentují nové uvedení první epizody southparku číslo 101 s "novými a vylepšenými digitálními efekty". Tato reklamní parodie reaguje na počínání Stevena Spielberga a George Lucase, kteří uvedli své filmy s "novými a vylepšenými digitálními efekty". Epizoda 609 je mimo jiné také o těchto dvou hollywoodských režisérech.

Your Studio and You

Tento 14 minutový filmeček nemá absolutně co do činění se southparkem, ale stvořili ho Trey Parker a Matt Stone, takže to mluví za vše. Účinkuje v něm spousta a spousta hvězd filmového nebe, jako třeba Steven Spielberg, Michael J. Fox, Angela Lansbury, Sylvester Stallone, Demi Moore...

Oscar Awards 2000

Záznam z předávání oskarů v roce 2000, kdy byla písnička "Blame Canada" z filmu "Southpark: Bigger, Longer and Uncut" nominována za nejlepší píseň z filmu. Jak ale jistě víte, oskara southparku vyfoukl Phil Collins. V záznamu uvidíte Robina Williamse, jak zpívá "Blame Canada".
Existuje také komentovaná parodie oskarů, kdy kluci sedí v hledišti a komentují oskarové dění.

MTV Awards video

Tento videozáznam je pořízen z předávání cen hudební stanice MTV v roce 2000. Na rozdíl od Oscarů southpark vyhrál cenu za písničku Uncle Fucka.

Cable ACE Awards

Kluci uvádějí předávání cen jedné kabelové televize.

New Year's Eve Countdowns

Po tři roky odpočítávali postavičky ze southparku poslední vteřiny končícího roku. Takže si můžete vyhledat celkem tři filmečky. Do vyhledávače zadejte tato hesla:
1) The Countdown to the New Year 2000
2) The Countdown to the New Year 1999
3)The Countdown to the New Year 1998

Southpark Bigger, Longer & Uncut: The Movie Trailers

Existuje několik trailerů k tomuto skvělému filmu. Nehledě na to, že celý film si můžete také z netu stáhnout, zde je seznam všech trailerů:

1) Widescreen Trailer
2) "Bitch" Trailer
3) "Blame Canada" Trailer
4) "Mountain Town" Trailer
5) "Satan" Trailer

Goin' Down To South Park

Tento dokument o Southparku, kde tvůrci seriálu tráví celé natáčení ve vířivém vytápěném bazénu společně s jedním japoncem, vysílala kabelovka HBO i v Čechách. Je tudíž zbytečné to celé stahovat z netu, když to můžete mít dabované do češtiny. Ale pro pořádek to zde uvádím.

O Holy Night

Z vánoční epizody seriálu southpark "Christmas Classics". Eric Cartman zazpívá vánoční píseň "O Holy Night". O Little Town of Bethlehem
Z vánoční epizody seriálu southpark "Christmas Classics".

Garrisons Angels (parody of a movie trailer)

Odpověď southparku na megafilm "Charlieho Andílci", kde Charlieho hraje pan učitel Garrison a andílky hrajou kluci ze southparku.

Evangelion

Tato věcička je v japonštině, ale má anglické titulky. Mluví se zde o Kennyho historii ještě před tím, než se přidá ke Stanovi, Kylovi a Cartmanovi.
Ovšem připravte se, že se jedná o velmi objemný soubor!

South Park: Solstice

Toto dílko stvořil jakýsi Arthur Jerrett. Je to animované a nejzajímavější na tom je, že to celé nedělal nikdo z týmu, co obyčejně seriál vyrábí. Prostě fanoušek southparku stvořil své dílo, inspirován southparkem.

Hermaphrodites!

Matt a Trey se nám představí jako hosté, tedy ... jako hermafroditi.

Cannibal, The Musical! (movie trailer)

Trailer ke stejnojmennému filmu. Se southparkem nemá nic společného, pouze to, že režisérem byl Trey Parker.

Orgazmo (movie trailer)

Trailer ke stejnojmennému filmu. Platí ta samá poznámka jako výše, jenom snad že tento film je o něco ftipnější, než ten výše zmiňovaný.

Baseketball (movie trailer)

Trailer ke stejnojmennému filmu. Jeden čas se tento film vyskytl i ve videopůjčovnách a musím říct, že tvůrci South Parku prostě mají na humor nos. A oči, ruce, nohy....