space

Joachymův South Park

logo2

upozornění: na tomto webu padají sprostá slova, takže by na něm neměl nikdo brouzdat.

Často kladené otázky:

Co říká Kenny?
Říká to co slyšíš. Existuje mnoho překladů jeho mumlání, ale kouzlo je v tom, že Kennymu nemá být rozumět. Jediný, kdo zná jeho text, je Trey Parker, který Kennyho dabuje přes ponožku (jak se sám vyjádřil)

Co dělá abeceda nad tabulí ve třídě?
Písmenka jsou seřazená pouze v několika prvních dílech. V těch dalších už je bordel a někdy si z nich můžete přečíst něco zajímavého.
Například v epizodě 206: DiOsMiOhAnMoTaDoHaKeNnYbAsTaRdOsFqUtWgPtVzGuZs

Je pan Garrison gay?
Pan Garrison se chová jako by se mu ženy líbily (viz jeho plastická operace). Jedno je ale jisté: jeho maňásek pan Klobouk je homosexuál. A jestli pan Garrison homosexuál není, tak proč má ruku v Kloboukově zadku?

Jaký byl námět pro Southpark?
Nápad vysílat potrhlý seriál dostal Trey Parker a inspiroval se příběhem ze svého dětství. Když byl malý, nesplachoval na záchodě. Jeho tatínek mu řekl, že pokud nebude splachovat, ze záchoda vykoukne zlý pan Hankey, který ho zabije. Hlavní postavou v Southparku mělo původně být právě hovínko pan Hankey, ale naštěstí z toho nějak sešlo.

Jak městečko Southpark získalo popularitu?
Jeden kamarád požádal Treye Parkera a Matta Stonea, tehdejší studenty umělecké univerzity, aby vymysleli vánoční pohlednici. Oba studentíci se pustili do práce a výsledkem byl krátký animovaný film o čtyřech osmiletých sprostých dětech, které po souboji Ježíše se Santou pochopí duch Vánoc. Filmeček se rychle rozšířil na internetu a konec všichni znáte. Mimochodem, malý úryvek z tohoto filmečku můžete zahlédnout v úvodní znělce seriálu na "billboardu".

Kolik existuje krátkých filmečků, které nebyly vysílány v televizi?
Kompletní seznam najdete tady.

Kde je můžu získat?
Jedině na internetu. Zkuste anglické vyhledávače. Více info jak na to zde.

Jaké hokusy pokusy prevedl genetický vědec Alfons Mephisto?
Zkřížil zajíce a rybu - ryblíka,mangustu, naklonoval čtyřprdelní opici a za pětiprdelní opici málem dostal Nobelovu cenu.

Jak se jmenuje?
otec Stana: Randy Marsh
otec Kylea: Gerald Broflovski
otec Kennyho: Scotch McCormick
otec Cartmana: to je na delší vyprávění...

Kdo žije v domě s Kennym?
(slovy otce Kennyho): "Jen já a moje manželka a můj brácha a bratranec mý ženy a jeho syn a holka mýho bráchy a naši dva kluci a matka holky mýho bráchy a ňákej Bob, co ho znám z loňska"

Kde se dají sehnat Chefovy zamilované písničky?
Můžete si je koupit na cédéčku (Southpark:Chef Aid), nebo stáhnout v mp3 na netu.

Mám ještě další otázky, co s tím?
Napiště dotaz do knihy návštěv.