upozornění: na tomto webu padají sprostá slova, tagže by na něm neměl nikdo brouzdat.

zpět na hlavní stránku

(03.7.03) přišel jsem o citové zázemí - zbourali mi hospodu.
miloslav švandrlík
(1932), český spisovatel a satirik

 • slavíme!!! přesně před čtyřmi lety dne 3.7.1999 jsem spustil svoje stránky o southparku, tehdy ještě jako rubriku studentského časopisu octopus. kdo znáte, vzpomínejte:-)
 • seznam epizod páté série je kompletní. novinkou je sedmá série.
 • připravil sem pro vás seznam všech takzvaných mini extra epizod, které souvisí se seriálem ale nejsou to regulérní epizody. najdete tam třeba filmeček "spirit of christmas" kterým celá tahle southparkovská mánie začala, parodie filmových trailerů star wars, parodie "mrtvého papouška" od monty pythonů, parodie teletubbies a mnoho mnoho dalších.
 • nejoblíbenější epizodu jste už vybrali (viz minulý update) a tak teď zase rozhodněte o "nejvíce nechutných" epizodách. nehlasujte pro epizody proto, že se vám líbily, ale klikněte na takové, u kterých ste si říkali, že víc skandální to už snad nemohlo být. máte celkem tři rovnocenných hlasů, tak je rozdělte spravedlivě. pokud si na epizodu nevzpomínáte, najděte si ji pod odkazem v menu vpravo podle čísla (číslice na prvním místě značí kolikátá je to série).

 • Vyhodnocení kecání okolo loupání banánů:
  Loupání od špičky dostalo celkem 17 hlasů, loupání od šťopky 19 hlasů. Zajímavý byl jeden anonymní názor: "od špičky a zásadně ho držim ve šlupce. Je mi na blití z lidí, který si ho vyndaj celej....". BlueMike píše, že: "já zásadně od šťopky, když jsem loupal od špičky, tak jsem se celej zasral od toho humusu, co tam je pod tou šlupkou...", což je přesně ten důvod, proč i já banány loupu stejně jako BlueMike. Ovšem za nejlepší odpověď považuju "od prostředka". To je tedy vítěz, kterému velmi gratuluji. A pak tu byly takové extrémy, jako že "banán neloupu", "takovou sračku já nejím" a nebo "Já si ho strčim do prdele a von se voloupe sám". Jeden človíček dokonce přišel s odpovědí "Vod kouli" a "Od pičky", což je teda opravdu geniální (nebo genitální?) odpověď. Jsem rád, že máte smysl pro humor, jen tak dál.
(21.1.03) poušť je krásná právě tím, že někde skrývá studnu.
antoine de saint-exupéry
(1900-1944), francouzský spisovatel a letec

 • tímto mottem bych chtěl vysvětlit delší dobu nicnedělání. ono totiž platí, že když je něco vzácné, tak si toho více vážíme... nicméně vám můžu slíbit, že minimálně seznam všech nových dílů bude vždycky aktuální. takže můžete mít jistotu, že na těchto stránkach bude stále opravdu kompletní a aktuální seznam všech epizod southparku.
 • na comedy central, kde má southpark vždycky premiéru, proběhlo zveřejnění těch nejproslulejších a nejvíce sledovaných epizod. je jich celkem pět a jsou to tyhle:

  5. místo patří epizodě timmy! 2000 číslo (404)
  4. nejlepší epizoda je pan hanky, vánoční hovínko (110)
  3. nejlepčí díl cartman hledá kámoše (406)
  2. nejsledovanější díl byl jedno sprosté slovo (502)

  1. nejbombastičtější epizoda jest

  cartmanova máma je děvka (113, 202).

  a proč? tahle dvojdílná epizoda měla konečně vyřešit, kdo je cartmanův otec. jelikož epizoda 113 skončila bez odpovědi, všichni diváci usedli k obrazovkám na následující epizodu (201). to byla ovšem aprílová epizoda o terrencovi a phillipovi. mezitím vzniklo obrovské napětí a očekávání a snad každý fanoušek se chtěl dozvědět pravdu o cartmenovi. takže další epizoda (202) trhala všechny rekordy ve sledovanosti a stala se nejsledovanější.

  nic ale nezmění na faktu, že vaše nejoblíbenější epizoda je ta úplně první, "cartman má prdelní sondu".

 • co se týče soutěže "najděte tři rozdíly mezi logem komunistické strany a logem mojí stránky" (viz starší novinky):
  podobnost je čistě náhodná. moje logo vzniklo na vánoce 2001, ty třešně vznikly těsně před volbama 2002. nedá se vyloučit, že ti parchanti mi můj nápad ukradli.o co tady de
faq
epizody
- první série
- druhá série
- třetí série
- čtvrtá série
- pátá série
- šestá série
- sedmá série
nechutné díly
sváteční díly
extra díly

portréty
malůvky
flash
plakáty
- filmové
- s reklamou

kniha návštěv
- napsat vzkaz
- starší kniha
mimo mísu
linky